szemed a pályán jó barát! Szép a vasutas élet!

Előre U19: Máv SE vegyes  3:2 (1:1)

Felkészülési mérkőzés(Csaba Kupa)

Máv SE: Sztankó- Nagy Z., Pataj, Zsibrita, Kóródi- Braun, Potocska T., Pintér, Szarvas, Potocska P.- Takács K. Csereként: Lipták, Németh, Alt, Balog, Nagy A., Katona

Gól: Potocska P., Alt

Csapatunk utolsó felkészülési mérkőzését játszotta a bajnoki rajt előtt, ezúttal egy vegyes csapat vette fel a küzdelmet az Előrés fiatalokkal.  A korai kezdés több játékosnál is gondot okozott, kicsit nehezen lendültek játékba a mieink, de később kiegyenlített játékot láthattunk. Az Előrés vezető gólt Potocska Péter egyenlítette ki. A második félidőben nálunk volt az előny, mikor Alt remek helyzetfelismerése után a félpályáról lőtt nagyon szép gólt a kint álló kapus felett. Változatos volt a játék, mindkét csapat nyíltan támadott, ellenfelünk előbb kiegyenlített, majd büntetőből a vezetést is megszerezte. A mérkőzés végéig helyzetek sokaságát hagyta ki a két csapat, így az eredmény már nem változott. Az egész felkészülésünk fele-másra sikeredett a mostoha időjárási körülmények miatt, de bizonyára ezzel minden csapat megküzdött. Képtelenség felmérni, hogy milyen formában vághatunk neki a bajnokságnak és ,,élesben" mennyire fognak hiányozni a távozó játékosok. Talán kijelenthető, hogy ebben az állapotban a bentmaradás lehet csapatunk célja a tavaszi szezonban.

A torna másik mérkőzésén: Gerla: Mezőmegyer  1:2

NAGY SEGÍTSÉG A FEJLŐDÉSHEZ, MEGÉRKEZETT AZ ÚJ TRAKTOR!

Évek, évtizedek óta mostoha körülmények között működött klubunk, most a TAO-s pályázat első lépéseként lecserélhettük azt a  több, mint 10 éves fűnyíró traktort, melyet egyik elnökségi tagunk, Pluhár Mihály bocsátott az egyesület rendelkezésére, de tavaly ,,kilehelte a lelkét". A pályakarbantartás ezen része most megoldódni látszik, mert a költségvetésből a vezetőség egy új MTD traktort vásárolt, mely 4 ütemű, Kawasaki motorjával, 24 lóerejével lesz segítségére egyesületünknek.

Felkészülési mérkőzés, Jamina

Máv SE: Tímár- Bali, Magyari, Katona, Németh- Lipták, Balog, Kanál, Zsibrita D.- Nagy A., Galovicz. Csereként: Lehoczki, Alt, Zsibrita T., Kovács, Csontos, Kiss

Vasárnap:

Előre U19: Máv SE  Vasárnap  08.30  Előre műfű(Csaba Kupa)

AZ EREDMÉNYNÉL A JÁTÉK VOLT ELKESERÍTŐBB

Máv SE U19: Mezőmegyer  1:6 (0:2)

Csaba Kupa, felkészülési torna

Máv SE: Pluhár- Zsibrita T., Magyari, Németh, Rácz- Balog M., Kanál, Pintér, Zsibrita D.- Galovicz, Nagy A. Csereként: Alt, Lehoczki, Bali

Ifjúsági csapatunk közel a legjobb összeállításban kezdett a megyeriek ellen, kiegyenlített első félidőben két kihagyás elég volt, hogy előnyt szerezzen ellenfelünk. A második felvonásban sokat cserélt Juhász edző és játékunk teljesen szétesett, védelmünk sokat hibázott, így sorozatban kapta csapatunk a gólokat. Talán az időjárás zavarhatta meg a mieinket, napsütés, eső, jégeső, hóesés felváltva követte egymást közel 25 percig. A mérkőzés végére újra kisütött a nap, de játékosok jókedve ekkor már nem jöhetett vissza, elgondolkodtató vereséget szenvedett csapatunk.

A torna másik mérkőzésén: Gerla-Előre U19  1:1

Az állás:

1. Gerla               2  1  1  -  2:1  4p.

2. Mezőmegyer   1  1  -  -  6:1  3p.

3. Előre U19         1 -  1  -   1:1  1p.

4. Máv SE  U19    2  -  -  2   1:7  0p.

A TORNA JÓL SZOLGÁLTA A FELKÉSZÜLÉST

Máv SE: Csorvás  2:1

Máv SE: Sztankó - Walfisch, Dohányos, Viczián, Magyari - Zsibrita, Pataj, Pintér, Potocska P. - Takács, Galovicz.

Gól: Pintér, Galovicz

Máv SE: Vladimirescu Arad  0:2

Pluhár - Hrabovszki, Dohányos (Pataj), Ondrejcsik, Viczián - Pintér (Walfisch), Potocska T. - Nagy, Szarka, Potocska P. (Zsibrita) - Takács

Vasárnap korán kezdett felnőtt csapatunk, a szintén megye 1-es csorvási alakulattal. Több fiatal is helyet kapott a kezdőben, mezőnyfölényünk két gólban mutatkozott meg. A következő mérkőzésen a román csapat átgázolt a kevés játékossal érkező és teljesen elfáradó csorvásiakon (5:0). A mieink következtek az aradiak ellen és nagyon jó, kemény, hajtós meccset játszhattunk. A harmadosztályú ellenfelünk dominált az első félidőben, de amikor ,,megszoktuk" az iramot, stílust és keménységet, akkor a második felvonásban már helyzeteink is akadtak, mezőnyben is feljavultunk. Rendkívül hasznosnak ítélt találkozó volt, ilyenekre van szükség a felkészülés folyamán, hogy mindenki a tudása legjavát nyújthassa.

PROGRAMVÁLTOZÁS! MINI TORNA VASÁRNAP

Az eddigi időjárási viszonyok miatt csapatainknak nem volt lehetősége ,,normális" körülmények között mérkőzést játszani. Vasárnap egy mini tornán vehet részt felnőtt együttesünk és az ifi is pályára léphet a Csaba Kupán. A román harmadik ligás Vladimirescu Arad és a Csorvás csapata lesz a mieink ellenfele. A megbeszéltek szerint a csorvásiakkal 45 percet, míg a román csapattal 2 x 30 percet játszunk és ők is megmérkőznek egymással 45 perc erejéig. A román csapat elleni találkozó kemény erőpróba lesz, de szükség is van rá a meccshiány miatt. A mérkőzések a ,,megszokotthoz" képest hamarabb, már 09.00-től kezdődnek a műfüves pályán.

09.00  Máv-Csorvás

09.45  Csorvás-Vladimirescu

10.30  Máv-Vladimirescu

A Csaba Kupa mérkőzései így szintén hamarabb kezdődnek.

12.00  Előre U19-Gerla

13.45  Máv-Mezőmegyer

MINDKÉT CSAPATUNK VERESÉGET SZENVEDETT A HÉTVÉGÉN, A FELNŐTT ÚJABB MEGHATÁROZÓ JÁTÉKOSÁRA NEM SZÁMÍTHAT!

Csorvás: Máv SE  4:2

Felkészülési mérkőzés, Csorvás 20 néző

Máv SE: Sztankó- Kóródi, Ondrejcsik, Viczián, Walfisch- Mazán, Potocska T.- Potocska P., Pintér, Braun-Takács K. Csereként: Bunta, Szarvas, Galovicz

Gól: Takács, Ondrejcsik

Felnőtt együttesünk erősen tartalékos felállásban játszott hosszú téli szünet után. Hiányzott Pluhár, Hrabovszki, Bíró, Dohányos, Szarka, Tóth, Nagy Z., viszont újra cipőt húzott Szarvas Ákos(képünkön balra), aki hazatért külföldi munkavállalásból és visszatér Zsibrita Tamás(képünkön jobbra), aki az elmúlt fél évet Békésszentandráson töltötte, kérdés milyen állapotban és formában csatlakoznak a kerethez. A pálya havas, csúszós állapotú volt, ezzel mindkét csapat játékát megnehezítette. Az első negyedórában nem kapta el a ,,fonalat" csapatunk, hiszen nagy hibák után a hazai együttes háromgólos előnyt szerzett. A hó, jég és sárdagasztásból a csorvásiak jöttek ki jobban, kombinatív játékról nem lehetett beszélni. Két gólunk csak a kozmetikázáshoz volt elég, a hazaiak biztos győzelmet arattak. Messzemenő következtetés nem vonható le a mérkőzésből, hacsak annyi nem, hogy komoly gondjaink lehetnek a bajnokságban, ha a még ittmaradt meghatározó játékosok nem játszanak, vagy a pályán lévők nem nyújtanak maximálisan jó teljesítményt. Tovább tetézi a gondokat, hogy a védelem oszlopa, Ondrejcsik Tibor sem valószínű, hogy játszik tavasszal, hiszen Budapestre költözik. Ő lehet immár a negyedik játékos, aki az őszi kezdőcsapatból távozik.

Máv SE U19: Gerla vegyes  0:1 (0:1)

Csaba Kupa, felkészülési torna Békéscsaba 10 néző

Máv SE: Szász- Zsibrita, Magyari, Lipták, Németh- Kovács Z., Alt, Balog, Kovács M.- Galovicz, Csontos. Csereként: Lehoczki

Szombat este nyílt meg az esélye, hogy a műfüves pályán mérkőzést lehet játszani, így egy találkozó megrendezésre került a felkészülési tornából. Ifjúsági csapatunk gyors toborzás után, több hiányzó nélkül vette fel a küzdelmet a gerlai alakulattal. Az első 20-25 percben csapatunk volt kezdeményezőbb, de igazán nagy helyzetet nem tudott kialakítani. Később kiegyenlített lett a mérkőzés, egy gerlai támadás után a volt Máv játékos, Marik egyéni villanása (35 méterről ívelt kapusunk felett a hálóba) vezetést eredményezett az ellenfélnek. A szünetig és a szünet után a fáradtság jelei mutatkoztak több játékosunkon, a gerlaiak kezdeményeztek többet, majd az utolsó 20 percben a mieink ,,nyomtak", de nem sikerült betalálni a kapuba, a vendégek pedig több kontrát is elrontottak. Játékunk akadozott az egész mérkőzésen, csupán a küzdelem dominált, Juhász Tamás edzőnek lesz dolga bőven a csapattal. Képünkön Alt küzd a gerlai túlerővel szemben, több kép a mérkőzésről ITT(katt)

SZTANKÓ ÁKOS A KAPUS POSZTRA ÉRKEZETT, AZ IFINÉL NAGY A MOZGÁS

A felnőtt csapatnál egyelőre a távozó oldal az erősebb, de az nagyon. Nyéki Boldizsár és Balogh János már távozott, egy újabb alap ember, Bíró János pedig kihagyta a teljes felkészülést, lehetséges, hogy külföldön vállal munkát. Információ róla annyi, mint az óceános eltűnt kajakosról.

Örömteli, hogy a sokáig sérült Viczián Dániel és Hrabovszki Gábor már végzik a munkát, velük stabilizálódhat a védelem. A kapus posztra, amely igencsak hiányos volt, Sztankó Ákos érkezett Szabadkígyósról.

Az ifjúsági csapatnál a sok távozót igyekszik pótolni Juhász Tamás edző, az érkezők névsora eddig: Kovács Zoltán, Csontos Zoltán(Jamina), Katona Zoltán(Kisújszállás), Németh Márk, Rácz Dávid, Szász Milán, Zsibrita Dávid, Erdélyi Attila(volt UFC, Előre játékosok)

KIS MAGYAR VALÓSÁG 2012!

Friss hír!

Csapatunk több tagja is arra ébredt, hogy kisütött a nap, zöld füves pályán edz, játszik és a hideg sem lehet akadály, nagymennyiségű forralt bor áll rendelkezésre minden edzésen. És persze a labdát bikinis lányok hozzák...de maradjunk a valóságnál! A pénteki edzés és a hétvégi mérkőzések ismét elmaradnak!

ELINDULT AZ EGYESÜLET HIVATALOS HONLAPJA

Elkészült és elindult a Békéscsabai Máv SE hivatalos oldala(www.mavse.hu), melyen az egyesület életéről, mérkőzéseiről lesznek beszámolók, tényszerű tudósítások, adatok. Az oldal tölti be ezek után a Máv SE ,,hivatalos" oldala titulust.

Oldalunk a továbbiakban ,,kiegészítő" oldalként üzemel a hivatalos oldal teljes kialakulásáig, olyan eseményekkel, hírekkel, információkkal foglalkozunk, melyek a hivatalos oldalon nem jelennek meg. A cset üzemel, ahol a mérkőzésekről, a csapatról, ellenfelekről lehet véleményt írni és gyors információt megtudni, lehetőleg kulturált formában, minden más beírás törlésre kerül. Mivel az új oldal csak a jelen időponttól rögzít képeket, híreket, így az elmúlt évek képeit, eseményeit is itt lehet böngészni. Véleményt az új oldalon is meg lehet fogalmazni, regisztrációt követően.

IDŐJÁRÁS: MÁV SE 1:0

Sajnos az erős havazás legyőzte felkészülésünk ezen szakaszát, ezért a mai(péntek) edzés elmarad! A vasárnapi felnőtt mérkőzés és a Csaba Kupa mérkőzései is nagy valószínűséggel elmaradnak, hacsak nem lesz szombaton verőfényes napsütés és emelkedő hőmérséklet. A műfüvet nem fogják letakarítani, így kevés az esély a mérkőzések megtartására. Végleges döntés szombat este, de ha nem változik az idő, akkor biztosan nem lesz mérkőzés!

GYORSASÁGBAN ÉS ERŐNLÉTBEN MUTATKOZOTT MEG A KÜLÖNBSÉG

Máv SE: Dévaványa  4:0 (3:0)

Felkészülési mérkőzés, 20 néző

Máv SE: Pluhár- Viczián, Dohányos, Ondrejcsik, Braun- Potocska P., Mazán, Szarka, Potocska T., Tóth M.- Takács K. Csereként: Sztankó, Walfisch, Nagy Z., Bunta, Hrabovszki, Pintér

Gól: Potocska P., Takács K., Tóth M., öngól

A vasárnap délelőtti találkozón, kiváló időben játszhatott a két csapat. Néhány hiányzó volt mindkét oldalon, az első félidőben közel egyenrangú játék folyt, a mieink több kiugratás után veszélyeztettek, ezekből három gól is született. A szünet után következtek a cserék, a vendég csapat fáradni látszott, ekkor is adódtak helyzeteink, de ebből már csak egyet sikerült értékesíteni. A dévaványai csapat mezőnyben ugyan jól adogatott, de igazán jelentős helyzetig nem jutott el.

A LELKES HAZAI FIATALOK A MÁSODIK HARMADBAN HOZTÁK A MECCSET

Gerla ifi: Máv ifi  7:5 (3:3, 3:0, 1:2)

Felkészülési mérkőzés, Gerla 20 néző

Máv SE: Lehoczki- Bali, Lipták, Magyari, Papp- Kovács Z., Pintér, Erdélyi, Kondacs- Balog M., Galovicz. Csereként: Alt, Csontos, Katona, Németh

Első felkészülési mérkőzését játszotta ifjúsági csapatunk, több hiányzóval, a kapuban is mezőnyjátékos játszott, de mozgásnak tökéletesen megfelelt a találkozó. A mérkőzés elején a hazaik gyorsan előnybe kerültek(2:0), de ezután kiegyenlített lett a mérkőzés, sőt az első harmad végére egyenlő az állás. Sok csere következett és a második felvonásban csapatunk kissé ,,szétesett", betudható ez a sok új játékosnak, erőnlét és összeszokottság hiányának, így a gerlai fiatalok megérdemelten szereztek komoly előnyt. Sok hiba jellemezte a találkozót, a pálya sem volt biliárdasztal, de a fő hiba a kapkodásban, a sok egyénieskedésben volt. A harmadik harmadra rendezte sorait csapatunk, néhányan inkább a passzolást, kombinatív játékot részesítették előnyben a rohanás helyett és ez az eredményben is megmutatkozott, ez viszont csak a ,,kozmetikázáshoz" volt elég. A mérkőzés sok hiányosságot megmutatott, melyen javítani kell a továbbiakban.

BALOGH JÁNOS IS TÁVOZIK! MEGKEZDŐDTEK AZ EDZÉSEK.

Újabb komoly veszteséget szenvedett el csapatunk az átigazolási fronton, Nyéki Boldizsár után Balogh János is bejelentette távozási szándékát. Információk szerint a játékos Mezőberénybe igazol. Két meghatározó játékost kell már pótolnia csapatunknak, a feladat nem tűnik egyszerűnek.

Ma elkezdődtek az edzések teremben. Az első edzésen főként az erőnléti gyakorlatok szerepeltek a programban. Az ifjúsági csapatnál nyolc új játékos kapcsolódott be a munkába, többen hosszú kihagyás után kezdték el a munkát, így van mit bepótolniuk erőnlétileg is.

Gyula U19.Máv szom 11.00

Edzések: felnőtt és ifi csapat együtt! A 02.13 utáni pontos hétközi program és mérkőzés időpontok nem véglegesek, ill. később lesznek közölve az időjárás függvényében.

Mérkőzések vasárnaponként: felnőtt csapat! Az ifjúsági csapat mérkőzéseit külön közöljük!

MOZGÁSNAK MEGFELELT

Előre U19: Máv SE  1:0 (0:0)

Felkészülési mérkőzés, 30 néző

Máv SE: Pluhár- Viczián, Dohányos, Ondrejcsik, Walfisch- Potocska P., Balogh, Mazán, Szarka, Pintér- Takács K. Csereként: Pataj, Potocska T., Bunta, Braun, Kóródi

Azonnal mérkőzéssel kezdett bele csapatunk a felkészülésbe, hiszen az edzések csak jövőhéten kezdődnek. Kérdéses volt, hogy ki-milyen állapotban érkezik vissza a közel 2 hónapos pihenőről. Potocska Tamás lábujjtörése után már vállalta a játékot és a hosszú sérüléssel bajlódó Viczián Dániel is csatasorba állt. Hrabovszki Gábor továbbra is maródi, Bíró jános és Nagy Zoltán hiányzott az első találkozóról, a többiek játékra jelentkeztek. Összességében jól mozogtak játékosaink a hosszú kihagyás után, a mezőnyben közel egyenrangú csata folyt, a vége előtt pár perccel védelmi kihagyás után lőtte ellenfelünk a találkozó egyetlen gólját. A jövőhéten kezdődnek az edzések, majd hétvégén a Dévaványa csapatát fogadjuk vasárnap 11.00-tól az Előre műfüves pályán.

2. CSABA KUPA FELKÉSZÜLÉSI TORNA

Idén második alkalommal kerül megrendezésre a Csaba Kupa felkészülési torna. A torna megrendezése Kiss Tibor alpolgármester Úr és Szigeti Csaba sportosztály vezető Úr védnökségével és segítségével valósulhat meg. A torna célja, hogy megfelelő és kulturált felkészülési lehetőséget biztosítson Békéscsaba város csapatainak a bajnokságban való szerepléshez, ezt jó körülmények között. További cél, hogy a csapatok fiatal játékosai is lehetőséghez jussanak, a szakvezetők felmérhessék a játékosok, tehetségek állapotát. Nem utolsó sorban pedig a sportolók, vezetők sportbaráti kapcsolatainak építése is fontos szempont. Idén az Előre U19 csapata is bekapcsolódik a küzdelmekbe, így minden csapat 4 mérkőzést játszik, egy szabadnappal. Együttesünk minden bizonnyal az ifjúsági csapatával veszi fel a küzdelmet, kiegészítve a felnőttből kevesebbet játszó, ill. próba játékosokkal.

NYÉKI BOLDIZSÁR KONDOROSRA IGAZOL! KEZDŐDIK A FELKÉSZÜLÉS

Hivatalos információ szerint csapatunk egyik meghatározó játékosa, Nyéki Boldizsár(képünkön) a Kondoros együtteséhez igazol. A játékos egyelőre fél évre, kölcsönbe kerül a bajnokság egyik legerősebb együtteséhez. Amennyiben a fél év sikeres lesz, a két fél és a játékos a nyár folyamán egyeztet a továbbiakról. A Kondoros ajánlatával a játékos mindenképpen előre léphet, egyesületünk pedig nem tud, nem is akar versenyezni a jobb ajánlattal. Sok sikert kívánunk Boldinak a következő fél évben! Természetesen a távozása érzékeny veszteség, a pótlását meg kell oldani, ez a következő időszak feladata.

Csapatunk holnap, szombaton kezdi meg a felkészülést, rögtön egy mérkőzéssel, melyet az Előre U-19 gárdájával vív meg. A következő hetekben a Vízmű tornatermében készülnek csapataink, továbbá erőnléti edzések a szabadban lesznek lebonyolítva. A részletes program hamarosan felkerül oldalunkra.

Ifjúsági együttesünknél eldőlt, hogy Juhász Tamás marad a csapatnál, ő foglalkozik a fiatalokkal a továbbiakban is. Egyelőre 6 játékos távozása biztos: Horváth visszatér Tótkomlósra fél év kölcsönadásból, Sebestyén hasonló kondíciók után visszatér Szabadkígyósra. Zemencsik és Szívós szintén előző klubjukhoz távoznak, Kétegyházán folytatják. Negrucz a gerlai csapathoz igazol vissza, Petrovszki pedig tanulmányai miatt távozik. Négy játékosunkat a Békés csábítja, mivel mindegyik(Almási, Maczák, Szász, Szabó) szerződéssel rendelkezik és közülük Almásira, Maczákra a továbbiakban is számítana az edző, így folynak az egyeztetések a két klub között. A játékosok menni szeretnének. Pozitívum viszont, hogy Magyari, akit fél évre a Szabadkígyós adott kölcsön, maradna együttesünknél, az ő leigazolásáról is folynak a tárgyalások. Az érkezők oldalán egyelőre 8-9 név merült fel, főleg 94-95-ös születésű játékosokról van szó, akik pótolhatják a távozókat. Neveket csak akkor közlünk, ha már a mi játékosaink lesznek.

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

ELNÖKSÉGI ÜLÉS: VÁLTOZÁSOK VÁRHATÓK, A FELTÉTELEK JAVULNAK, AZ IFI CSAPATNÁL NÉHÁNY NAP MÚLVA VÁRHATÓ VALÓS HELYZETKÉP

Hétfőn délután elnökségi ülést tartott a Máv SE, melyen megjelent az ifi csapat részéról Juhász Tamás vezetőedző és Almási Attila csapatkapitány is. Beszámoltak az ifjúsági csapat helyzetéről, eredményeiről, a jövőbeli elképzelésekről és felmerült problémákról is. Az első hírek szerint 7 játékos távozása vetődött fel különböző indokok miatt(személyes, játéklehetőség, körülmények, előre lépés...stb.), így veszélybe került a csapatunk szerepeltetése, esetlegesen minőségi munkája. Juhász Tamás edző a megye 1-ből kapott ajánlatot, egy felnőtt csapathoz. Mivel neki ez előrelépés, amennyiben a megkeresés komoly és reálissá válik, szeretné kipróbálni magát magasabb szinten is. A távozni szándékozó játékosok közül közben 3-4 labdarúgó kijelentette, hogy marad és folytatja a munkát, viszont, ha az edző távozik, akkor vele két játékos is távozhat. A válaszoknak december folyamán meg kell érkeznie és akkor derül ki véglegesen,hogy milyen személyi változások lehetnek. A miérteket és válaszokat a klub belső ügyként kezeli.

A folytatásban a felnőtt csapat került szóba, az ott kialakult szakmai kérdésekben, a csapat játékában, eredményeiben személyi jellegű témák is felmerültek, ezt a vezetőség megbeszélte és tisztázta. Ehhez a témához tartozott honlapunk további működése, üzemeltetése is. Oldalunk az elmúlt évek folyamán szurkolói oldalként működött, igyekezett sokszor kritikákat, máskor dicséretet is megfogalmazni. Ez rengeteg konfliktust eredményezett és ezek a vélemény nyilvánítások az utóbbi időben már személyeskedésekbe csaptak át házon belül is. Mivel az elmondottak szerint a játékosok nagyrésze és vezetőségből többen azt fogalmazták meg, hogy az oldal stílusa, hangvétele, kritikája zavaró és félreértésekre adhat okot, továbbá már a szurkolók között is megosztottsághoz vezet, így a következő döntés született: három év után az oldal, ebben a formában megszűnik! A szerkesztést mások veszik át, hogy ez milyen formában történik, az hamarosan kialakul. Hogy az oldal teljesen megszűnik, vagy csak átalakul, egyáltalán milyen formában, vagy néven működik, vagy nem működik tovább, azt még nem tudjuk, ezt az új szerkesztők fogják kivitelezni. A váltás célja is az, hogy az említett konfliktusok, félreértések megszűnjenek, bár egy ilyen oldalnál ezt nem könnyű véghezvinni! Az elmúlt három évet köszönjük olvasóinknak, a továbbiakban a folytatáshoz sok sikert kívánunk! A holtidény és az Ünnepek miatt a tartalomban így már komoly változás nem várható, a cset továbbra is üzemel.

A harmadik részben az egyesület jövő évi költségvetése került szóba, továbbá az elnökség átbeszélte a következő év várható feladatait. A várhatóan befolyó többletbevételek miatt, minden bizonnyal az egyesület feltételrendszere javulni fog, mind versenyeztetésben, felszerelésekben, szakmai munkában, a működés feltételeiben. Az elképzelések szerint komoly változások várhatók az utánpótlás nevelés terén, a klub ebben sokszor kényszerült ,,kölcsöncsapatok" szerepeltetésére és évek óta nehézséget okozott az ifjúsági csapat feltöltése. A tervek szerint a jövő évtől a fiatalabbak versenyeztetésére is komoly gondot fordít egyesületünk. A konkrét változásokról folyamatosan beszámol majd a vezetőség.

OLDALUNK LÁTOGATÓI

Az oldal részletes statisztikáit a gombra kattinta tekintheted meg!

KÉP ARHÍVUM 2008-2009

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre